Bert Åke Häverö oljemålning

Bert Åke Häverö oljemålning
Bert Åke Häverö oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Blomsterprakt, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk, 61x48 cm

199749

2013-08-27