Robert Högfeldt akvarell
2013-08-27
199752
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Par", signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x27 cm