Erik Höglund vas/skulptur tjur

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

VAS/SKULPTUR, glas, tjur, Erik Höglund, signerad och numrerad 71/350, höjd ca 19 cm

199787

2013-08-29