Sven Erixon akvarell

Sven Erixon akvarell
Sven Erixon akvarell
Sven Erixon akvarell
Sven Erixon akvarell

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Kustlandskap med båt, signerad och daterad Elba Sven Erixon -51, akvarell, 23x32 cm

199798

2013-08-27