Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARGEL, Axel (1896-1971): Motiv från Borgholm, otydligt signerad och daterad AK ?, akvarell, 21x25 cm
199801
2013-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här