Axel Kargel akvarell

Axel Kargel akvarell
Axel Kargel akvarell
Axel Kargel akvarell
Axel Kargel akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): Motiv från Borgholm, otydligt signerad och daterad AK ?, akvarell, 21x25 cm

199801

2013-08-27