Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL med LOCK, porslin, 1800-tal, Kina, grönglaserad, lockets överdel med dekor av fohund, höjd 12, diameter 14 cm
Lock med glasyrnagg, hänkel med smärre nagg
199804
2013-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här