Gustave Albert oljemålning
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ALBERT, Gustave (Sverige/ Frankrike född Gustaf Albert Andersson 1866-1905): Motiv från Seine, monogramsignerad, olja på pannå, 25x34 cm
UTSTÄLLD: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm 71/22
199815
2013-08-27