Gustave Albert oljemålning

Gustave Albert oljemålning
Gustave Albert oljemålning
Gustave Albert oljemålning
Gustave Albert oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ALBERT, Gustave (Sverige/ Frankrike född Gustaf Albert Andersson 1866-1905): Motiv från Seine, monogramsignerad, olja på pannå, 25x34 cm
UTSTÄLLD: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm 71/22

199815

2013-08-27