Erich Pehap akvarell

Erich Pehap akvarell
Erich Pehap akvarell
Erich Pehap akvarell
Erich Pehap akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHAP, Erich (Estland, 1912-1981): Katarina kyrka - Södermalm, Stockholm, signerad och daterad 1945, akvarell, 33x28 cm

199825

2013-08-27