Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, 1796, diameter 47 cm

Bristningar, bucklor, lagningar

199829

2013-08-27