Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Självporträtt", signerad och daterad Einar Forseth 1914, krita och blyerts, 34x25,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

199831

2013-09-22