Kanna orientalisk

Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk
Kanna orientalisk

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, 1800-tal, orientalisk, mässing och koppar, rikt dekorerad, höjd 34 cm

Skador

199832

2013-08-27