Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ÖRBO, Karl (1890-1958): "Den blå roddbåten-motiv från fjällsjö i Jämtland" signerad och daterad Örbo 51, olja på pannå, 38x46 cm
Zustandsbeschreibung
199833
2013-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner