Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ÖRBO, Karl (1890-1958): "Den blå roddbåten-motiv från fjällsjö i Jämtland" signerad och daterad Örbo 51, olja på pannå, 38x46 cm

Zustandsbeschreibung

199833

2013-08-27