Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete rokoko, signerad SB (Samuel Bomansson, spegelmakare i Stockholm 1756-71), förgylld
Slitage
199834
2013-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här