Klubbat för:
7 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, stockholmsarbete rokoko, signerad SB (Samuel Bomansson, spegelmakare i Stockholm 1756-71), förgylld
Zustandsbeschreibung
Slitage
199834
2013-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner