Einar Nerman gouache
2013-08-27
199835
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad E Nerman -61, gouache på pappannå, 57x50 cm