Soffbord France & Daverkosen

Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen
Soffbord France & Daverkosen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, France & Daverkosen, höjd 50, 147x60 cm

Fuktfläckar, repor, slitage

199840

2013-08-27