Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brons och blå emalj med spår av gulddekor, 1800-talets andra hälft, höjd 29 cm

Emaljskador

199843

2013-08-27