Einar Forseth filmaffisch

Einar Forseth filmaffisch
Einar Forseth filmaffisch

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FORSETH, Einar (1892-1982): "Falska millionären", signerad och daterad Forseth 31 i plåten, affisch för Svensk Filmindustri, J.Olséns Litogr. Anst. Sthlm, 100x68,5 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Kuntoraportti

Skador

199876

Päivämäärä:

2013-09-21