Einar Forseth filmaffisch
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FORSETH, Einar (1892-1982): "Falska millionären", signerad och daterad Forseth 31 i plåten, affisch för Svensk Filmindustri, J.Olséns Litogr. Anst. Sthlm, 100x68,5 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Kuntoraportti
Skador
199876
Päivämäärä:
2013-09-21