Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med fiskar, signerad och daterad -51, 248/160, färglitografi, 47x57 cm

199877

2013-08-27