Notställ
2013-08-27
199880
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal, på hjultrissor, svartmålat, mässingsdetaljer, höjd 112 cm
Repor