Terje Gråstad träsnitt

Terje Gråstad träsnitt
Terje Gråstad träsnitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GRØSTAD, Terje (1925-2011): Landskap, signerad och daterad Terje Gråstad 1965, färgträsnitt 233/250, Tiré par l´artiste, 37,5x45,5 cm

Zustandsbeschreibung

199889

2013-08-28