Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GRØSTAD, Terje (1925-2011): Landskap, signerad och daterad Terje Gråstad 1965, färgträsnitt 233/250, Tiré par l´artiste, 37,5x45,5 cm
Zustandsbeschreibung
199889
2013-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner