Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "1984, eller storebror gör dig", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 100x80 cm

199907

2013-08-28