Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, 1800-tal, klinga med förstärkt rygg, förgyllt mässingsfäste, längd 97 cm

skador

199925

2013-10-10