Yataghan

Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YATAGHAN, 1800-tal, klinga med dekor och smedstämpel i guld och silver, kavelplattor av horn, längd 73 cm

Skador, sprickor

199928

2013-10-10