Carl Andersson oljemålning

Carl Andersson oljemålning
Carl Andersson oljemålning
Carl Andersson oljemålning
Carl Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Carl (1888-1952): Vinterlandskap, signerad Carl Andersson, olja på pannå, 60x76 cm

199982

2013-09-10