Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: "Coventry Cathedral, proposed Altar-table" signerad och daterad Einar Forseth 1960, krita och blyerts, 57x37 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
200005
2013-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här