Agnes Börjesson oljemålning

Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJESSON, Agnes (1827-1900): Sydländsk by, monogramsignerad ABn, olja på pannå, 50x33 cm

200012

2013-08-28