Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny och rot samt intarsiadekor, kolonner med mässingshylsor, 155x88 cm

Senare bakstycke och glas

200016

2013-08-28