Andre De Dienes fotografi Marilyn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DE DIENES, Andre (USA 1913-1985): Marilyn, signerad och stämplad på baksidan, numrerad 152/200, daterad 5.16.2008, gelatinsilverfotografi, 50 x 40,5 cm, oramad

200085

2013-08-28