Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SCHÄSLONG, Louis XV-stil, lövträ och rotting, träskuren dekor med motiv av blommor, armlän klädda i läder fäst med tellikor, stoppad lös plymå, längd ca 150 cm
Rotting med skador, slitage
200095
2013-08-29