Schäslong Louis XV stil

Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil
Schäslong Louis XV stil

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SCHÄSLONG, Louis XV-stil, lövträ och rotting, träskuren dekor med motiv av blommor, armlän klädda i läder fäst med tellikor, stoppad lös plymå, längd ca 150 cm

Rotting med skador, slitage

200095

2013-08-29