Ljusstakar Louis XVI

Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Louis XVI, förgylld mässing, marmor, höjd 21 cm

Sprickor och nagg

200125

2013-08-28