Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, senbarock, bemålad i imitationsmåleri, svängda ben avslutade i claw and ball

Slitage, senare sits

200126

2013-08-29