Bord med tidningsställ

Bord med tidningsställ
Bord med tidningsställ
Bord med tidningsställ
Bord med tidningsställ

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD med tidningsställ, 1900-talets första hälft, jugend, fanér i mahogny, detaljer i svärtat trä, höjd ca 72, 69x45 cm

Slitage, fanérskador

200143

2013-08-29