Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD med tidningsställ, 1900-talets första hälft, jugend, fanér i mahogny, detaljer i svärtat trä, höjd ca 72, 69x45 cm
Slitage, fanérskador
200143
2013-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här