Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, fanér i mahogny, ovandel med skiva i sten, jalusi, höjd 79, 39x33,5 cm

Slitage, skador, skiva med spricka, fanér med lagningar, nyckel saknas

200182

2013-08-29