Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
POTTSKÅP, 1800-tal, fanér i mahogny, ovandel med skiva i sten, jalusi, höjd 79, 39x33,5 cm
Slitage, skador, skiva med spricka, fanér med lagningar, nyckel saknas
200182
2013-08-29