Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TABURETTER, 1 par, 1800-tal, blandstil, mahognyfanér, tygklädd sits, höjd 59 cm
Fanérskador, tygsitsar med skador
200203
2013-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här