Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: "Coventry Cathedral" signerad och daterad Einar Forseth 1960, blandteknik på smörpapper uppklistrad på kartong, 76x60 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
200210
2013-09-22