Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
MOSSBERG, Gunnar (1903-1983): "På Alvaret, Vickleby", signerad G Mossberg, olja på pannå, 46x61 cm
200214
2013-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här