Gunnar Mossberg oljemålning

Gunnar Mossberg oljemålning
Gunnar Mossberg oljemålning
Gunnar Mossberg oljemålning
Gunnar Mossberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MOSSBERG, Gunnar (1903-1983): "På Alvaret, Vickleby", signerad G Mossberg, olja på pannå, 46x61 cm

200214

2013-08-29