Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, kinesiserande dekor, höjd 77, diameter 53 cm

Sprickor, slitage, lagningar

200232

2013-08-29