Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, Karl Johan-stil, fanér i mahogny, peltaformad ryggbricka

Lagningar

200234

2013-08-29