Stolar
2013-08-29
200234
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, Karl Johan-stil, fanér i mahogny, peltaformad ryggbricka
Lagningar