Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérat, låda i sargenhöjd 76, 69x40 cm
Smärre ytskador och fläckar, senare beslag
200236
2013-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här