Gueridoner 1800-talets första hälft

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUERIDONER, 1 par, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, delvis förgyllda, fotavslut i form av lejontassar, höjd 151 cm

Sprickor, fanérskador, fanérbortfall

200252

2013-08-30