Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUERIDONER, 1 par, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, delvis förgyllda, fotavslut i form av lejontassar, höjd 151 cm
Sprickor, fanérskador, fanérbortfall
200252
2013-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här