Skrivbord/pulpet England
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD/PULPET, 1800-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, inredning med fack, beslag i mässing, hjultrissor, höjd 88, 102x62 cm
Nyckel och delar saknas, fanérskador, senare klädsel
200253
2013-08-30