Skrivbord/pulpet England

Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England
Skrivbord/pulpet England

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD/PULPET, 1800-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, inredning med fack, beslag i mässing, hjultrissor, höjd 88, 102x62 cm

Nyckel och delar saknas, fanérskador, senare klädsel

200253

2013-08-30