Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): (6) Skisser: "Grimsta skolan", de flesta signerade och daterade Einar Forseth 1956, blandteknik, varierande mått , oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

200256

2013-09-21