Taburetter Karl Johan 18-1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETTER, 2 st., 1800-tal respektive 1900-tal, Karl Johanstil, höjd ca 44-45 cm

Slitage, senare klädsel, den yngre med skador

200284

2013-08-30