Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Landskap, (Ulvsjön), monogramsignerad EÄ, olja på pannå, 46x56 cm
200290
2013-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här