Karmstol nyrokoko

Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuret delvis svärtat trä

Skador, slitage, tyg med fläckar

200298

2013-08-30