Blombord gustaviansk stil
2013-08-30
200302
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLOMBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, rotting, höjd ca 73, 82x30 cm
Färgbortfall, skador