Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SABEL, svensk, 1800-talets mitt, för officer, blånerad klinga med förgylld dekor, förgyllt mässingsfäste, stålbalja, längd 93 cm
Slitage, korrosion
200317
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här