Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 93, 37x42 cm, nyckel saknas
Brukslitage, nyckel saknas
200323
2013-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här