Kannor tenn
Closed
2013-08-29
200336
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
KANNOR, 2 st, tenn, märkta 1772 resp 1816, höjd 20 resp 25 cm
Skador, lagningar